Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Butik Masaj İstanbul

  • Listed: 2021-11-12T22:20:59+03:000000003011 22:20
  • Expires: This ad has expired

Description

Butik Masaj İstanbul aslında butik masaj evde masaj olarak bilinir; profesyonel klasik masaj olarak bilinen en eski masaj yöntemlerinden birisidir. Isıtılmış taşlar deriye nüfuz etmesi ve bulunduğu bölgenin tüm ağrılarını gidermesi ile gerçekleşir.

Butik Masaj olarak biz iddalıyız çünkü internet üzerinde gerçek masaj hizmeti veren bir butik masaj portalıyız. Taş masajı sıklıkla, sırt ve omuz bölgesine uygulanmaktadır. Isıtılmış bardakların cilde koyulması ve vakumla cildi kendine çekmesi sayesinde sırt ve omuz ağrılarının tümünü yok etmesiyle etkilidir. Akupunktur özelliğini içerisinde tutan kupa masajı, günümüzün en popüler masaj yöntemlerindendir.

Basit ancak oldukça etkili bir işlem olan butik masaj tekniği uzun yıllardır evlerimizde dahi uygulanmaktadır. Kılcal damarlara yoğun kan akışlı sağlar ve vücudun tüm ihtiyacı olan oksijenin yayılımını oluşturur.

Vücut direnci artar, kişi kendini daha enerjik ve sağlıklı hisseder. Oldukça faydası bulunan kupa masajının başlıca etkilerini inceleyelim.

Listing ID: 726618ebdcb202a1

Report problem

Processing your request, Please wait....